Nëna e Atdheut: E dua Bora Zemanin për nuse

  • G.G /
  • 03 gusht 2021 - 12:49
Nëna e Atdheut: E dua Bora Zemanin për nuse

Bora Zemani krahas pëlqyeshmërisë së publikut mori pëlqyeshmëri të madhe edhe nga kokurrentët brenda.

Në një intervistë javë më parë ajo tregoi se kishte raporte të ftohura me konkurrentët ndërsa ishin afruar gjatë turit të audicioneve.

Njëri nga ta që ka shprehur hapur pëlqimin për prezantuesen është Atdheu.

Para pak javësh ai shprehu debulesën e tij për Borën, duke thënë se është familjarizuar shumë me të sidomos gjatë turneut. Më tej, shtoi se do bënte 10 vite burg për të.

Mirëpo, së fundmi ka shkuar edhe më tej. I ftuar “Te shoqja”, Atdheu u pyet se cila vajzë nga “Përputhen” i ka mbetur merak nënës së tij qe ta marrë për nuse dhe ai tha se nuk është një ndër konkurrentet, duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për Bora Zemanin.

“Është dikush po nuk mundem t’ia them emrin. Nuk është prej konkurrenteve”, u shpreh Atdheu.

Bora nuk ka reaguar asnjëherë ndaj këtyre deklaratave që Atdheu po bën vazhdimisht.

(Kosova Sot Online)