Se keni parë ndonjëherë Beatrix Ramosajn më në formë se tani

  • G.G /
  • 03 gusht 2021 - 16:22
Se keni parë ndonjëherë Beatrix Ramosajn më në formë se tani

Beatrix Ramosaj duket shumë atraktive derisa pozon me bikini. Prej disa ditësh Beatrix Ramosaj po shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

Gjatë pushimeve Beatrix ka ndarë në rrjetin e saj social instagram disa foto ku shfaqet në formë të mirë dhe me fizik trupor për t’u admiruar.

Beatrix shfaqet tërësisht natyrale derisa pozon në një palë bikini të bardha, me mbishkrim “E lirë sa oqeani”.

Sa i përket karrierës së këngëtares gjatë vitit që lamë pas ajo është rikthyer në muzikë pas një kohe të gjatë me këngën ‘’ DANCING WITH THE DEVIL’’ kurse para një muaji ajo lansoi këngën e saj më të re ‘’BY MY SIDE’’.

(Kosova Sot Online)