Morena Taraku sapo doli nga dushi, nis ditën me një imazh joshës

  • G.G /
  • 04 August 2021 - 12:04
Morena Taraku sapo doli nga dushi, nis ditën me një imazh joshës

E sapo dal nga dushi, Morena Taraku e nis ditën me një imazh joshës me rroba-larje.

Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze.

Dhe, Morena Taraku vazhdimisht publikon postime në rrjete sociale e cila tregon jetën e saj duke u nisur nga ushqimi, garberoba makinat.

Sapo ka publikuar një fotografi në storie në Instagram ku shihet e veshur me peshqir dhe me sa duket sapo ka dal nga dushi.

Ndërkohë, prapa saj mund të shohim pak nga gardëroba e këngëtares me një numër veshjes ngjyra të ndryshme.

Kujtojmë se, projekti i saj i fundit muzikor është “Money’ në bashkëpunim me Feron.

(Kosova Sot Online)