Blero tregon historinë e aksidentit: Dy vajza u hodhën mbi veturën time

  • A.P /
  • 04 gusht 2021 - 21:52
Blero tregon historinë e aksidentit: Dy vajza u hodhën mbi veturën time

Këngëtari Blerim Muharremi ka treguar historinë e aksidentit në vitin 2013.

Ai ka treguar si ka ndodhur ngjarja.

Ai ka thënë se çështja është e zgjidhur në gjykatë dh se nuk ka nevojë më të merret me këtë punë.

“Është avokati im të cilin mund ta pyesni. Kjo punë ka përfunduar në gjykatë. Ato dy vajzat u hodhën mbi veturën time. Njëra u lëndua më shumë dhe e dërgova në spital me urgjencë”, tregoi ai. 

(Kosova Sot Online)