Adelina Tahiri çmend rrjetin,hap këmbët e tregon gjoksin

  • G.G /
  • 05 gusht 2021 - 09:49
Adelina Tahiri çmend rrjetin,hap këmbët e tregon gjoksin

Këngëtarja Adelina Tahiri është shfaqur tepër e nxehtë në bikine

Ajo ka bërë një fotosesion derisa po vazhdon t’i shijojë rrezet përvëluese të diellit të gushtit.

Ajo është parë e veshur me bikine derisa nuk ka kursyer duke hapur këmbët derisa në disa fotografi ajo ka fërkuar edhe gjoksin e saj seksi.

Këngëtarja nuk ka lansuar ndonjë muzikë derisa vazhdon të jetë e përkushtuar ndaj burrit dhe familjes së saj.

(Kosova Sot Online)