“Hot” me bikinit e kuqe, juristja “dogji” rrjetin me pozat e fundit

  • G.G /
  • 05 gusht 2021 - 12:38
“Hot” me bikinit e kuqe, juristja “dogji” rrjetin me pozat e fundit

Ajo njihet si juristja seksi dhe në profilin e saj në “Instagram” nuk mungojnë në asnjë moment pozat super “hot”.

Është fjala për Redona Koçin, e cila herë pas here ndan me ndjekësit foto ku ekspozon format bombastike trupore.

E kështu ka bërë edhe një ditë më parë. Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet me bikini të kuqe, e në plan të parë ka vendosur të pasmet.

“Ajo ishte ngrohtësia e tij, ai ishte paqja e saj”, shkruan Redona në pozën super “hot” që e kanë cilësuar ndjekësit e shumtë. Këta të fundit nuk ia kanë kursyer komplimentet, ku njëri i shkruan: “Foto shumë e bukur, romantike”.

(Kosova Sot Online)