Ryva Kajtazi duket si princesh me këtë fustan

  • G.G /
  • 07 gusht 2021 - 14:12
Ryva Kajtazi duket si princesh me këtë fustan

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, ajo ka marrë vëmendje së fundmi me format dhe stilin e saj të veçantë.

Duke qenë se është sezoni i dasmave, këngëtarja në fjalë kujdeset që para dasmorëve të duket gjithmonë elegante e me plotë shije.

Ryva, ka postuar një foto së fundmi ku tregon trupin e saj në një fustan ngjyrë vjollce. Një gjë e siugurtë, për të vitet nuk po kalojnë.

(Kosova Sot Online)