Policja kosovare mahnit me format, teksa pozon me bikine nga pushimet

  • G.G /
  • 10 gusht 2021 - 10:40
Policja kosovare mahnit me format, teksa pozon me bikine nga pushimet

Ajo njihet si policja më seksi në Kosovë.

Është fjala për Linda Aliun, e cila me publikimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit poza joshëse me rroba banje.

Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër”.

(Kosova Sot Online)