Gili si çikë e re, mosha nuk po ia le shenjë!

  • G.G /
  • 10 August 2021 - 11:16
Gili si çikë e re, mosha nuk po ia le shenjë!

Këngëtarja Gili është dobësuar me të madhe.

Ajo këtë sezon është aktive me dasma dhe nga këto evente këngëtarja po publikon imazhe në rrjetin që e ka të hapur në Instagram.

E fotoja e fundit ka qenë thjesht një tregim se sa në formë po duket.

Duke mos dal aspak nga stili që e ka karakterizuar çdoherë, Gili ngjante si vajzë e re.

(Kosova Sot Online)