Beatrix Ramosaj ndryshon look dhe tregon linjat trupore sek*i e veshur me bikini

  • E.K /
  • 10 August 2021 - 13:36
Beatrix Ramosaj ndryshon look dhe tregon linjat trupore sek*i e veshur me bikini

Beatrix Ramosaj prej disa ditësh po shijon rrezet e diellite me rastin e pushimeve verore, ajo ka ndarë me ndjekësit foto e video të ndryshme me bikini. Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me linjat trupore elegante, por jo vetëm.

Ramosaj ka ndryshuar look, duke i zgjatur flokët e duke i kapur gërsheta, një trend ky shumë i përhapur për të gjitha vajzat që nisin pushimet verore. Ditën e djeshme, artistja ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram disa foto, në të cilat shfaqet e evshur me bikini ngjyrë rozë.

Beatrix tregoi belin e hollë e të tonifikuar si dhe këmbët elegante teksa pozonte para kamerës.

“Jeta është plazh”, shkroi ajo krahas fotove që publikoi.

Në disa imazhe të tjera, Ramosaj shihet e veshur me bikini me printe leopardi, e bikinit në pjesën e poshtme i ka me bel të lartë. Pëlqimet dhe komentet në postimet hot të artistes janë të shumta e komplimentet për fizikun janë ato që mbizotërojnë.

(Kosova Sot Online)