Ja se si po duket Tayna me flokët e zeza!

  • G.G /
  • 11 August 2021 - 13:12
Ja se si po duket Tayna me flokët e zeza!

Tayna mbetët një këngëtare e dalluar duke tërhequr vëmendje me stilin e saj.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek ndjekësit, në shumë momente duket perfekte dhe ua kalon të gjitha femrave.

Me ndryshime të shumta tek vetja, ajo herë pas here duket person tjetër me nuancat e shumta që realizon tek flokët.

Ja shikojeni këtë herë, me flokë të zeza duket krejt ndryshe.

(Kosova Sot Online)