Adelina Tahiri shkëlqen në fustanin glamuroz

  • G.G /
  • 11 gusht 2021 - 16:37
Adelina Tahiri shkëlqen në fustanin glamuroz

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri ka marrë vëmendje me paraqitjen e saj të fundit.

Ajo është shfaq e veshur me një fustan glamuroz i punuar me elemente të vizllueshme.

Me model të hapur tek këmba, gjoksi dhe shpina ajo u siguruar që të duket në top formë.

Siç duket pas pushimeve në Greqi, Adelines i erdhi radha të shkojë në dasma.

Përndryshe, kënga e fundit e saj është “Falma” bashkë me Anxhelo Kocin.

(Kosova Sot Online)