Këngëtarja shqiptare adhuron pranin e vjehrrës, poston video me të

  • G.G /
  • 12 gusht 2021 - 16:03
Këngëtarja shqiptare adhuron pranin e vjehrrës, poston video me të

Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të dashur dhe më të ndjekura nga publiku.

Këta të dy asnjëherë nuk i kursejn dedikimet e tyre romantike rreth njëri tjetrit në rrjete sociale, dhe shum pak ndajn detaje rreth jetës familjare.

Së fundmi këngëtarja në rrjetin e saj “Instagram” përmes “Instastory” ka ndarë me fansat një video ku shihet se po kalon kohë me vjehrrën dhe kunatën e saj.

Ajo krahas videos ka shkruar se se në çdo dalje sigurohen që ta ftojnë edhe vjehrrën e tyre sepse e shijojnë tej mase shoqërinë e saj dhe kjo na dëshmon se ato kanë një raport shum të mirë mes tyre.

“Ne të treja e kemi vjehrrën aq të mirë sa nuk dalim dot pa të. Mamaja më e mirë në botë”, ka shkruar Eni.

https://www.instagram.com/stories/enikociiii/2638126551012549865/

(Kosova Sot Online)