Bella Hadid publikon foto ‘hot’ dhe sytë na mbetën tek ajo

  • G.G /
  • 13 August 2021 - 12:51
Bella Hadid publikon foto ‘hot’ dhe sytë na mbetën tek ajo

Bella Hadid ka ngritur temperaturat në rrjet me postimin e saj të rradhës.

Bukuroshja ndau nje foto nga vendi ipushimeve ku duket e veshur me një palë bikini në ngjyrë portokalli ku në pah dilte beli i saj i hollë që na la të gjithëve pa fjalë.

Ajo kishte pozuar ulur mbi një shkëmb, ku kisht vendosur një shall si aksesor në kokë dhe flokët e kapura gërshet.

Fotoja kishte marrë mijëra pëlqime nga ndjekësit të cilët e kanë komplimentuar për fizikun joshës.

(Kosova Sot Online)