Gold Ag sjellë një foto me Ermirën

  • G.G /
  • 13 August 2021 - 13:11
Gold Ag sjellë një foto me Ermirën

Reperi Gold Ag po shijon jetën bashkëshortore.

Ai dhe Ermira nuk ka shumë kohë që janë martuar dhe janë bërë prindër për herë të parë.

Jo rrallë herë çifti tregojnë përditshmërinë e tyre në rrjetet sociale, pavarësisht angazhimeve të Goldit në karrierën e tij muzikore.

Së fundmi, reperi ka ndarë një foto nga shëtitja me Ermirën.

Ndryshe, “Arusha” është kënga e fundit e reperit.

(Kosova Sot Online)