Pas lindjes së djalit Aurela tregon trupin perfekt në bikinit ngjyrë vjollcë

  • E.K /
  • 16 August 2021 - 15:33
Pas lindjes së djalit Aurela tregon trupin perfekt në bikinit ngjyrë vjollcë

Aurela Hoxha ka treguar linjat perfekte në bikini.

Modelja dhe blogerja e njohur shqiptare tanimë është nënë e një djali, shtatzëni dhe lindje të cilën e mbajti të fshehtë nga syri mediatik.

Ajo dhe partneri saj milionier Albani pas 6 vitesh bashkë janë bërë për herë të parë prindër, ani pse nuk kanë postuar as një foto.

Është Aruela ajo që së fundmi ka postuar një foto në instagram duke u shfaq përvëluese në bikini ngjyrë vjollcë.

Kujtojmë se Aurela dhe Albani prej kohësh jetonin në Spanjë, por pas një krizë që patën duke I ccuar drejt një ndarje të shkurtër Aurela u rikthyer në Shqipëri. Megjithatë çifti i zgjidhën mosmarrëeshjet me njëri- tjetrin dhe u rikthyen sërish bashkë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

(Kosova Sot Online)