Lyrical Son feston 7-vjetorin e martesës dhe partnerja e tij i bën dedikimin romantik

  • E.K /
  • 20 August 2021 - 09:37
Lyrical Son feston 7-vjetorin e martesës dhe partnerja e tij i bën dedikimin romantik

Lyrical Son dhe Gresa Krasniqi janë një nga çiftet më të dashur të publikut.

Ditën e stome ata kanë festuar plot 7 vite martesë dhe na kanë ‘servirur’ disa foto të ëmbla në rrjet sociale.

Këtë lajm e ka bëë të ditur vetë Gresa, partnerja e këngëtarit e cila ka publikuar disa fotografi dhe nuk kishte si të mungonte edhe dedikimi ndaj partnerit të saj.

“Dashuria ime, kanë kaluar 7 vjet nga dasma jonë e ëndrrave. Unë jam vajza më e lumtur në botë, të falenderoj. Te dua @lyricalson #7VjetMartes  [❤️] ”, ka shkruar Gresa.

(Kosova Sot Online)