Edi Furra ka humbur 40 kilogramë, por si ia doli?

  • E.K /
  • 21 August 2021 - 12:55
Edi Furra ka humbur 40 kilogramë, por si ia doli?

Si i humbi Edi Furra 40 kilogramë?

Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, apsolutisht një nga më të dashurit e publikut, ka bërë një transformim të dukshëm tek vetja.

Edi Furra, ka humbur rreth 40 nga pesha e tij e përgjithshmë dhe kjo është mëse e dukshme, pasi ai po duket më në formë.

Siç kuptojmë, këngëtari është dobësuar falë një regjimi të ri të të ushqyerit, që i ka mundësuar të lirohet mga kilogramët e tepërt.

Edi, ka pasur një sezon shumë të ngjeshur me dasma dhe ahengje, ku edhe është dukur shumë më mirë.

(Kosova Sot Online)