Melisa poston video me Andin, por gjërat nuk janë aspak ashtu siç duken

  • E.K /
  • 21 August 2021 - 15:12
Melisa poston video me Andin, por gjërat nuk janë aspak ashtu siç duken

Melisa dhe Andi ishin padyshim një ndër konkurrentët më të komentuar në programin “Pëpruhen’.

Dyshja dolën të vetëm nga pogrami, e ndërsa lidhjen e tyr e ebënë publike disa kohë më vonë jashtë tij.

Ata shfaqeshin gjithmonë në krahët e njëri-tjetrit dhe kurrë nuk mungonin deklaratat e dashurisë.

Mirëpo, nuk dihet çarë ka nddhur dhe së fundmi ata kanë publikuar në rrjete sociale disa thënie ku flitet për ndarje, madje nuk ndiqen as në rrjete sociale.

Krejt befasishëm, ditën e djeshme Melisa ka postuar një vdieo me Andin, por jo si herët e tjera.

Ajo është dashur të postojë në kuadër të kontratave të marketingut me kompaninë sponzorizuese, dhe vidoe e ka shoqëruar me fjalët: ”Shënim, kjo video është realizuar më përpara".

Mesa duket kjo zënkë qenka përfundimtare për çiftin, pasi asnjëri nga ata nuk e dëshirojnë më kthimin bashkë siç shprehen edhe në rrjetet sociale.

(Kosova Sot Online)