“Mashallah çfarë *ica”, reagimi i Ledrit kur fansja ia hedh “jelekët” në skenë

  • 23 August 2021 - 10:06
“Mashallah çfarë *ica”, reagimi i Ledrit kur fansja ia hedh “jelekët” në skenë

Ledri Vula u përball me një situatë jo fort të zakonshme në një nga koncertet e tij.

Dikush i gjuajti në skenë një palë të brendshme femërore.

Një video që po qarkullon në TikTok tregon momentin kur Ledri merr të brendshmet që u hodhën në drejtim të tij.

Mes brohorimash të turmës, reperi me shumë sportivitet i mori dhe i dërgoi tek Dj për të vazhduar me performancën.

Kjo nuk është hera e parë për Ledrin pasi edhe në një koncert para disa viteshe dikush ia hodhi reçipetat dhe artisti veproi njëjtë duke i larguar nga skena.

(Kosova Sot Online)