Kritikohet për rrathët e zinj rreth syve, ja përgjigjja e Bebe Rexhës për ndjekësen

  • E.K /
  • 25 August 2021 - 11:48
Kritikohet për rrathët e zinj rreth syve, ja përgjigjja e Bebe Rexhës për ndjekësen

Bebe Rexha është e pashqetësuar rreth komenteve negative për dukjen e saj.

Të hënën, këngëtarja 31-vjeçare publikoi një video në TikTok si përgjigje ndaj një komentuesi nga një video e mëparshme që e shfaqte atë pa grim ndërsa po bënte një prerje flokësh të re.

"Rrathët e saj të syve janë të errët”, lexohet në komentin turpërues duke iu referuar rrathëve të errët nën sytë e saj.

Në videon e saj të përgjigjes, Rexha dukej se ishte ulur në një veturë ndërsa hoqi syzet e diellit duke thënë: “Unë mendoj se ato janë të bukura”. Ajo shtjelloi më tej në mbishkrimin e saj:

“Unë i dua qarqet e mia të errëta dhe i kam pasur që kur isha një vajzë e vogël!”.

(Kosova Sot Online)