Një zeshkane që të lë pa fjalë, kjo është reja e Gilit

  • G.G /
  • 30 gusht 2021 - 11:26
Një zeshkane që të lë pa fjalë, kjo është reja e Gilit

Gili, është nënë e dy djemve.

Ani pse është shumë e angazhuar në jetën e saj profesionale, ajo gjithmonë është kujdesuar edhe për familjen edhe jetën e saj private.

Madje, ajo së fundmi na ka prezantuar edhe rejën e saj. Një vajzë e bukur e zeshkane e quajtur, Herolina,është e fejuara e djalit të Gilit, Robertit.

Ka qenë vetë Gili ajo që ka postuar një foto ku shihet në krah të dyve, djalit dhe resë.

(Kosova Sot Online)