Reperi grek pak para vdekjes këndonte në dasmë me këngëtaren me origjinë shqiptare

  • G.G /
  • 02 shtator 2021 - 14:09
Reperi grek pak para vdekjes këndonte në dasmë me këngëtaren me origjinë shqiptare

Reperi grek Mad Clip nga festa përfundoi në tragjedi. Ai ishte i ftuar në dasmën e mikut të tij, Giorgos Benioudakis, por pas largimit ai u aksidentua për vdekje në lagjen Vougliameni të Athinës.

Mediat greke zbulojnë se në dasmë Mad Clip ka kënduar bashkë me këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare, Eleni Foureira.

Tre muaj përparë reperi grek me këngëtaren publikuan në bashkëpunim këngën me titullin “Mundet”.

Duke drejtuar një “Porsche”, 34-vjeçari teksa ndiqej nga Policia greke ka kaluar  4 semaforë të kuq duke përfunduar tek një shtyllë që i mori dhe jetën.

https://www.youtube.com/watch?v=9_qFO9ucEvg

(Kosova Sot Online)