Ja cila është arsyeja pse Dua Lipa nuk do të jetë pjesë e ‘Met GALA’

  • G.G /
  • 02 September 2021 - 15:46
Ja cila është arsyeja pse Dua Lipa nuk do të jetë pjesë e ‘Met GALA’

Dua Lipa nuk do të jetë pjesë e ‘Met Gala’, ngjare e cila do të zhvillohet këtë vit.

Artistja e famshme nuk mund t’i bashkohet pjesës tjetër të të ftuarve për shkak të angazhimeve në një tjetër profesion, atë të aktrimit.

Sipas burimeve të TMZ, 26-vjeçarja ishte e ftuar në mesin e shumë personazheve për mbledhjen e fondeve në NYC (në Met Gala).

Mirëpo, meqënëse ka nisur xhirimet e filmit të saj të parë, “Argylle” kjo ja bën thuajse të pamundur prezencën atje.

Ylli i hitit “Levitating” do të luajë përkrah emrave më të mëdhenj të Hollyëoodit si: Samuel L. Jackson, Henry Cavill, Bryan Cranston, Bryce Dallas Howard, John Cena, Sam Rockëell dhe Catherine O’Hara.

(Kosova Sot Online)