Pamje nga fëmijëria e Don Xhonit në kompleksin e dëshmorëve

  • G.G /
  • 04 September 2021 - 11:28
Pamje nga fëmijëria e Don Xhonit në kompleksin e dëshmorëve

Reperi drenicak, Don Xhoni, ka publikuar disa fotografi nga fëmijëria e tij.

Në fotografinë e publikuar shohim Don Xhonin teksa lë shënim në librin e kujtimeve tek kompleksi i Jasharajve në Prekaz.

Reperi zbuloi se ka qenë 6 ose 7 vjeçar në atë foto dhe shkruajti: “Kjo punë shkon me gj.ak”.

Ndryshe, Don Xhoni vazhdon të jetë një emër shumë i suksesshëm në industrinë muzikore dhe brenda një kohe shumë të shkurt arriti të pëlqehet nga publiku.

(Kosova Sot Online)