Policja e Kosovës poston foto provokuese nga pushimet

  • G.G /
  • 04 shtator 2021 - 11:32
Policja e Kosovës poston foto provokuese nga pushimet

Njihet si policja më seksi në Kosovë.

Linda Aliu, me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale, ka zgjuar edhe kureshtjen e mediave të huaja.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse në llogarinë e saj Instagram.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ditë më parë ka publikuar disa fotografi nga pushimet, ku shfaq linjat e saj trupore.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Aliu numëron rreth mijë ndjekës në Instagram.

(Kosova Sot Online)