Loredana ka aq shumë para, saqë i përdorë si “telefon”

  • G.G /
  • 04 shtator 2021 - 11:36
Loredana ka aq shumë para, saqë i përdorë si “telefon”

Reperja shqiptare, Loredana, ka arritur të ketë fitime të mëdha financiare brenda një kohe të shkurtë.

Karriera e saj në Zvicër e Gjermani bëri që Loredana të ketë një jetë luksoze dhe ta ndaj me ndjekësit e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar disa video ku shihet me një shumë të madhe parash në duar.

Pas përhapjes së kësaj video në rrjete sociale kanë qenë ndjekësit që menjëherë i kanë kujtuar skandalin e vjedhjes së 900 mijë frangave.

(Kosova Sot Online)