Nuk do ta njihni gruan e Albatritit me ‘look-un’ e saj më të ri!

  • G.G /
  • 04 September 2021 - 14:49
Nuk do ta njihni gruan e Albatritit me ‘look-un’ e saj më të ri!

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Egzona në paraqitjen e fundit ka treguar se ka ndryshuar stline e flokëve.

Me floktë me shishka dhe me linja te bukura trupore, Egzona po duket një super femër.

Kaq bukur po i duket në këtë pamje… 

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo. Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. MOS E HUMBISNI Mgid Mgid 6 Trends To Look Like A Bombshell And 6 To Forget About Herbeauty Egzona në paraqitjen e fundit ka treguar se ka ndryshuar stline e flokëve. Me floktë me shishka dhe me linja te bukura trupore, Egzona po duket një super femër. Kaq bukur po i duket në këtë pamje…

(Kosova Sot Online)