Pas ndarjes me Mozzikun, Loredana e “çmend” rrjetin me pozat në bikini

  • G.G /
  • 06 shtator 2021 - 15:13
Pas ndarjes me Mozzikun, Loredana e “çmend” rrjetin me pozat në bikini

Reperja shqiptare, Loredana, është duke shijuar pushimet për këtë sezon.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo po ndan me ndjekësit imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundi, ka postuar disa fotografi të cilat i shohim rrallë nga ajo.

Bëhet fjalë për pozat në bikini dhe fiziku i saj perfekt mori gjithë vëmendjen e fansave dhe medieve rozë.

Ndryshe, Loredana ka arritur të ketë një sukses mjaft të madh me këngën e fundit “Mit Mir” në bashkëpunim me Mozzikun.

(Kosova Sot Online)