Shyhretja do t’ua kënaq syrin, nuk dallohet prej vajzave të saja

  • G.G /
  • 07 shtator 2021 - 11:07
Shyhretja do t’ua kënaq syrin, nuk dallohet prej vajzave të saja

Shyrete Behluli nuk dallohet prej vajzave të saja.

Shyrete Behluli është njëra ndër këngëtaret më me emër të këngëve popullore shqipe.

Kjo për shkak zërit të saj të ëmbël, e këngëve që ajo ka publikuar ndër vite e që dëgjohen edhe sot.

Shyrete Behluli ka një familje të madhe e cila tashmë është bërë familja më e famshme në vend.

Ndërkaq çdo postim i secilit do në familjen e Shyretes bëhet kryefjalë e mediave rozë, kështu ndodhi edhe në foton e fundit të Engjëllushes.

Ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar në “Instastory” bashkë me motrën Gresën dhe nënën, Shyreten.

Kjo e fundit po duket shumë bukur dhe mezi dallohet nga vajzat.

(Kosova Sot Online)