Kështu duket Leonora Jakupi kur fotografohet nga paparazzit

  • G.G /
  • 07 September 2021 - 11:16
Kështu duket Leonora Jakupi kur fotografohet nga paparazzit

Leonora Jakupi vazhdon të mbetet unike.

Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet shumë jo vetëm për stilin e muzikës, por për stilin në përgjithësi vazhdon të jetë një nga femrat më unike të estradës.

Ajo komplimentohet jashtëzakonisht shumë për stilin e veshjes dhe kujdesin ndaj vetes ku shpesh i është thënë se është ‘diva’ shqiptare.

Së fundmi Leonora ka postuar disa foto në instastorie të cilat ia kanë shkrepur paparazzit.

Këngëtarja shfaqet veshur thjesht me trenerka të zeza, ku pranë saj shihet e ëma dhe mbesa e saj.

(Kosova Sot Online)