Aida Doçi feston sot ditëlindjen, kështu e uron Naseri

  • G.G /
  • 07 September 2021 - 15:48
Aida Doçi feston sot ditëlindjen, kështu e uron Naseri

Këngëtarja sot feston ditëlindjen.

Dhe, Aida Doçi natyrisht se mori urime të shumta duke mos i munguar edhe ai nga bashkëshorti i saj, Naseri.

Përmes një postimi në Instagram duke publikuar një imazh bashkë me Aidën, bashkëshorti i bëri edhe një dedikim.

”Një dashuri zjarri bëhet ujë dhe uji bëhet zjarr. Jep ato që s’do i jepje kurrë dhe merr ato që s’do i kishe marrë. Në ditëlindjet e tua dhuratat i marr unë. Të plakesh afër meje për mua kurrë s’është shumë. Të dua dhe gëzuar pafund”, kanë qenë fjalët e tij.

Ndryshe, martesa e çiftit të njohur ka qenë tejet e komentuar e gjithë kjo për shkak të dallimit në mosh

Theksojmë se, Aida Doçi sot mbush 26 vite.

(Kosova Sot Online)