Të veshur me ngjyrë të njëjtë, Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj shijojnë pushimet bashkë

  • G.G /
  • 08 September 2021 - 10:26
Të veshur me ngjyrë të njëjtë, Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj shijojnë pushimet bashkë

Këngëtarja po i shijon pushimet me bashkëshortin.

Shyhrete Behluli, po ndan edhe postime me familjen nga atje.

Së fundmi, ka postuar një imazh me bashkëshortin e saj, Lulin të cilët shihen pranë një pishine.

Ndërkohë, krahas tjerave vëmendjen e merr veshja e çiftit të njohur të shoëbizzit të cilët kanë zgjedhur të njëjtat ngjyra.

Ndryshe, ata nuk kanë zbuluar se ku po i kalojnë pushimet.

(Kosova Sot Online)