Lajmërohet ish e dashura e Robert Berishës, po i bën ‘konkurrencë’ Nora Istrefit me linjat trupore

  • G.G /
  • 08 shtator 2021 - 10:31
Lajmërohet ish e dashura e Robert Berishës, po i bën ‘konkurrencë’ Nora Istrefit me linjat trupore

Jess Kadiu vitin e kaluar ishte një nga emrat më të përfolur në mediet rozë.

Modelja e cila ka vite që jeton në Amerikë, u përfol për lidhjen e saj me Robert Berishën, ani pse ky i fundit asnjëherë nuk e pranoi një gjë të tillë.

Duke qenë se Kadiu pranoi shumë komente negative në rrjete sociale, se kishte ndarë çiftin Robert-Nora, modelja tregoi se lidhja e tyre kishte ndodhur pasi mes tyre kishte përfunduar gjithçka.

Tani, ajo është lajmëruar sërish në Instagram, derisa ka nxjerrë në pah format e pësosura që posedon.

Ndryshe, Nora dhe Roberti javën e kaluar ishin në pushime së bashku, e gjithë kjo për shkak të vajzës së tyre Renee, ani pse në medie u përfol për ribashkimin e tyre.

(Kosova Sot Online)