Tayna shkëlqen me grim, e shfaq bukurinë e rrallë në këtë imazh

  • E.K /
  • 08 September 2021 - 13:37
Tayna shkëlqen me grim, e shfaq bukurinë e rrallë në këtë imazh

Interpretuesja e shumë hiteve Tayna, gjithmonë kujdeset për paraqitjet e saj.

Ajo veçohet si njëra nga femrat më seksi dhe më të bukura në tregun shqiptar.

Bukuroshja shpesh ndan imazhe teksa shihet e grimosur duke vënë në pah fytyrën e bukur.

Edhe në një imazh të publikuar në Instastory ra në sy shkëlqimi i saj.

Me flokët e kapura e me një grim të lehtë ajo po duket për mrekulli duke treguar bukurinë e saj të rrallë.

(Kosova Sot Online)