“Dhimbje e madhe”- Artistët e njohur reagojnë për ngjarjen e rëndë në Tetovë

  • E.K /
  • 10 shtator 2021 - 08:33
 “Dhimbje e madhe”- Artistët e njohur reagojnë për ngjarjen e rëndë në Tetovë

Mbrëmjen e djeshme, Tetova u trondit pasi një zjarr që përfshiu një spital Covid, u mori jetën 14 personave. Godina në fjalë u shkrumbua plotësisht si dhe disa makina që ndodheshin në afërsi të spitalit janë djegur.

Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë kanë reaguar shumë persona, mes tyre edhe personazhe të njohur të ekranit.

Në fotot e mëposhtme janë disa prej reagimeve të këngëtarëve, aktorëve dhe emrave të njohur për publikun, të cilët reaguan përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale. Ato shprehën ngushëllimet dhe u bashkuan me dhimbjen e familjarëve të viktimave.

(Kosova Sot Online)