Ish-bashkëshortja e reperit 50-Cent padyshim që ka trupin më të bukur në botë 

  • G.G /
  • 11 September 2021 - 09:07
Ish-bashkëshortja e reperit 50-Cent padyshim që ka trupin më të bukur në botë 

Daphne Joy nëna e djalit të 50 Cent dhe ish e dashura e Jason Derulo mund të jetë një nga femrat me trupin më të bukur dhe të tonifikuar në botë.

Modelja dukej e mrekullueshme teksa shfaqi linjat e saj perfekte me bikini.

(FOTO HOT)

(Kosova Sot Online)