Robert Berisha ndan me ndjekësit një imazh të ëmbël me vajzën, Renee

  • E.K /
  • 12 shtator 2021 - 11:13
Robert Berisha ndan me ndjekësit një imazh të ëmbël me vajzën, Renee

Këngëtari ka një përkushtim të veçantë ndaj vajzës së tij.

Dhe, Robert Berisha ndan momente të bukura bashkë me të edhe në rrjete sociale.

Krahas fotografive të shumta, sot ai ka zgjedhur ta publikojë një imazh me vajzën, Rene.

(Kosova Sot Online)