Shpresa Gashi, kaq e bukur në rininë e saj

  • E.K /
  • 15 September 2021 - 23:11
Shpresa Gashi, kaq e bukur në rininë e saj

Kënga e fundit që e kthej në industrinë e muzikës këngëtaren e famshme Shpresa Gashi, është ajo me titull “Nostalgji”.

Shpresa, më nuk sjelli ndonjë këngë a videoklip, por gjjthherë e më tepër po e shohim prezente në emisione televizive.

Nuk është e pa ditur që këngëtarja ka qenë një nga më të bukurat e skenës sonë, që ka shkëlqyer në këndim, por edhe performanca.

Publikojmë disa foto të rinisë së këngëtarës, kur ajo ishte në kohën e famës dhe lavdisë së saj.

(Kosova Sot Online)