Lady Gaga në listën e grave më të kuruara në botë

  • E.K /
  • 16 shtator 2021 - 15:44
Lady Gaga në listën e grave më të kuruara në botë

Të mërkurën, Lady Gaga kryesoi listën e të famshmëve më të trajnuar sipas revistës People, përfshirë Zendaya dhe aktoren fituese të Oskarit, Viola Davis.

Gaga u emërua një ikonë në numrin e revistës "People" kushtuar njerëzve më të trajnuar të vitit, pavarësisht faktit se ajo nuk e shkelte këtë vit tapetin e kuq.

Në vend të kësaj, revista vlerësoi pamjen e saj të modës, e cila shkonte nga "një fustan pambuku skulpturor në një fustan të zi me një korse dantelle".

Zendaya, Davis, Leslie Odom Jr., Anya Taylor-Joy, Mindy Kaling, Cynthia Erivo, Dan Levy, Regina Hall dhe muzikanti HER u përfshinë gjithashtu në 10-tat më të mirë këtë vit, sepse zëvendësuan veshjet sportive të rehatshme me një gardërobë elegant.

"Askush nuk ka dhënë më shumë faktorë wow këtë vit sesa Zendaja," shkroi revista për aktoren 25-vjeçare në lidhje me veshjet e saj të prera në qilimat e kuq.

(Kosova Sot Online)