Almeda Abazit i vdes një nga njerëzit e saj më të dashur

  • E.K /
  • 16 shtator 2021 - 20:16
 Almeda Abazit i vdes një nga njerëzit e saj më të dashur

Modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Turqi ditën e sotme ka humbur gjyshin e saj.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

“Ah o gjysh. Prehu në paqe gjyshi im”, ka shkruar modelja shqiptare.

Almeda ka vite që është martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan, me të cilin kanë dy fëmijë.

(Kosova Sot Online)