Beatrix, shfaqet si zonjë me të kuqe në Austri

  • G.G /
  • 18 September 2021 - 09:35
Beatrix, shfaqet si zonjë me të kuqe në Austri

Influencerës dhe këngëtares shqiptare, Beatrix Ramosaj, i ka dalë një vizitë e papritur në Austri

Bukuroshja shqiptare, ka postuar sot disa foto në shkallët e një pallati, derisa tregon se është atje në një vizitë të papritur.

Edhe pse është në vjen, bukuroshja nuk ka treguar për shkakun e vizitës së saj.

Ajo që bie në sy është se bukuroshja ka edhe një tufë me lule në dorë, trëndafila të kuq – të cilët simbolizojnë dashurinë.

Ajo duket bukur, derisa ka të veshur një fustan të kuq të shkurtër, i cili thekson asetet e saj – sidomos këmbët dhe gjoksin e saj seksi. 

(Kosova Sot Online)