Mihrije Braha në adoloshencë, larg bjondes së sotshme

  • G.G /
  • 18 shtator 2021 - 11:01
Mihrije Braha në adoloshencë, larg bjondes së sotshme

Ka vite që Mihrije Braha është bjonde, madje një nga bjondet më të njohura të estrades.

E shohim në skenë duke kënduar, por e shohim edhe në cilësinë e prezantueses në kuadër të programit “Odeon” bashkë me te shoqin Naimin.

Ama, Mihrija nuk ka qenë edhe dikur kjo që e njohim ne sot, me këtë stil, elegancë dhe sharm.

Ishte e pashme, natyrale, por ndryshe në paraqitjet e saj skenike në vitet 80-të.

(Kosova Sot Online)