Dua Lipa çmendi publikum me kërcimin e saj ‘s*ksi’ në hyrjen e iHeart Radio Music Festival

  • G.G /
  • 18 shtator 2021 - 12:27
Dua Lipa çmendi publikum me kërcimin e saj ‘s*ksi’ në hyrjen e iHeart Radio Music Festival

Ylli nga Kosova, Dua Lipa, natën e kaluar bëri hapjen spektakolare në “iHeartRadio Music Festival”.

Të gjithë i tërheqi derisa u shfaq duke kërcyer disa lëvizje seksi.

Veshur një triko ngjyrë vjollcë dhe të zezë, derisa linjat trupore përfekte iu vënin në pahë dukej e mrekullueshme duke performuar.

“Kjo është hera ime e parë që kthehem në skenë që nga viti 2020, kështu që ka kaluar shumë kohë. Shpresoj që ju të kaloni mirë”, ishte njëra nga fjalimi që ajo bëri.

Lipa emocionoi fansat në fillim të kësaj jave duke njoftuar datat e turneut të saj në Amerikën e Veriut për vitin 2022, i cili do të organizohet në rast se nuk shpërthen ndonjë valë tjetër e episdemisë.

(Kosova Sot Online)