E pyesin publikisht për raportin që ka me Bora Zemanin, Atdhe Xharavina: Jam i dashuruar dhe…

  • G.G /
  • 18 shtator 2021 - 12:53
E pyesin publikisht për raportin që ka me Bora Zemanin, Atdhe Xharavina: Jam i dashuruar dhe…

Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i “Për’puthen” është përfolur shpesh për një lidhje me moderatoren e programit të dashurisë, Bora Zemanin. Së fundmi, teksa ishte i ftuar tek “Shqipëria Live”, Xharavina u pyet drejtpërdrejtë për raportin që ka me Zemanin.

“Është shumë simpatike, s’mund të gënjejmë. Kam respekt për Borën, është gocë shumë e mirë, por e shoh vetëm si shoqe. Nëse do kishte qenë konkurrente në ‘Përputhen’ atëherë është ndryshe muhabeti.

Do kisha dalë me të, pse jo? Do kisha tentuar t’i fitoja zemrën. Nuk ka asgjë mes nesh, nuk besoj se mund të këtë. Po të ishte konkurrente do dilja se ashtu është formati”,- u shpreh Atdheu.

Ish-konkurrenti zbuloi gjithashtu se është “i lumtur dhe i dashuruar”, por preferoi të mos jepte detaje për lidhjen e re të dashurisë apo për vajzën që mund t’i ketë rrëmbyer zemrën.

(Kosova Sot Online)