Çfarë po përgatisin Adelina Ismaili dhe Elita 5?

  • G.G /
  • 18 shtator 2021 - 13:01
Çfarë po përgatisin Adelina Ismaili dhe Elita 5?

Diva e muzikës, Adelina Ismaili është takuar me grupin legjendar Elita 5.

Nuk dihet arsyeja, por fansat kanë nisur aludimet se mes tyre mund të  vijë shumë shpejt një bashkëpunim.

Ndërkohë, foton e publikoi vetë Adelina krahas së cilës ka shkruar: “Elita 5… Legends…”.

Kujtojmë që kënga e tyre “Sajzezo” dëgjohet ende në ditët e sotme, edhe pse ka 25 vite në tregun muzikor.

(Kosova Sot Online)