Kaq shumë paska ndryshuar Rona Nishliu

  • G.G /
  • 18 shtator 2021 - 13:57
Kaq shumë paska ndryshuar Rona Nishliu

Me zë të fuqishëm, paraqitje unike dhe karakter të veçantë.

Kjo është këngëtarja e mirënjohur Rona Nishliu, që karrieren e nisi në shoun për zbulimin e talentëve “Ethet e së premtes mbrëma”.

Rona, përjetoj shumë momente suksesi e triumfi në botën e muzikës dhe artit në përgjjthësi, ndërkohë që kukminacionin e kishte me “Suus” në “Eurovision”.

Rona, është martuar dhe bërë nënë.

(Kosova Sot Online)