Këngëtari i njohur kosovar pritet të jetë pjesë e “Big Brother VIP”

  • E.K /
  • 19 shtator 2021 - 12:53
 Këngëtari i njohur kosovar pritet të jetë pjesë e “Big Brother VIP”

Edhe pak javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP”, pas ndërprerjes 4-vjeçare të programit.

Ashtu sikurse u paralajmërua më herët nga moderatorja Arbana Osmani, në faqen zyrtare të “Big Brother VIP”, do zbulohen pak nga pak edhe konkurrentët.

Së fundmi në media rozë është përfolur edhe emri i këngëtarit kosovar, Robert Berishës dhe Alberije Hadergjonajt.

(Kosova Sot Online)