Shtrembëron trotuarin duke zmadhuar të pasmet, Enca ‘dështon’ në fotoshop

  • G.G /
  • 20 shtator 2021 - 13:17
Shtrembëron trotuarin duke zmadhuar të pasmet, Enca ‘dështon’ në fotoshop

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, ëshë bërë përsëri pjesë e medieve rozë.

Fotografia e saj e fundit u bë virale pasi vërhet dukshëm përdorimi i tepërt i fotoshopit.

Ajo ka shtrembëruar trotuarin duke u munduar të zmadhojë të pasmet dhe kjo nuk është hera e parë që Enca bën një gjë të tillë.

Ndryshe, Enca Haxhia ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

(Kosova Sot Online)