'Shqiptarët janë raca më e bukur', Adrola Dushi pozon me maskën me shqiponjë

  • E.K /
  • 20 shtator 2021 - 15:32
'Shqiptarët janë raca më e bukur', Adrola Dushi pozon me maskën me shqiponjë

Adrola Dushi arrin që të mahnit fansat me secilën paraqitje që bën.

Ish-Missi konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare, me linjat të përkryera trupore dhe bukuri natyrale.

Modelja e famshme njihet edhe për thjeshtësinë e saj dhe “guximin” që shpesh herë të shfaqet pa makijazh.

Por, në imazhet që ka hedhur së fundi përveç thjeshtësisë, Adrola e dëshmoi se sa krenare ndihet që është shqiptare.

Adrola pozoi në disa fotografi ku shihet me një palë xhinse dhe një xhaketë të kuqe të kombinuar me një çantë “Louis Vuitton”.

(Kosova Sot Online)